Strona główna » Drewniane meble i pomoce Montessori

Drewniane meble i pomoce Montessori

Witaj! Jest nam bardzo miło gościć Cię na naszej Polanie!

Rozejrzyj się, a jeśli nie znajdziesz tego, czego potrzebujesz czuj się swobodnie, by napisać do nas wiadomość ze swoim pomysłem, lub zadzwoń KLIK➤☎✉

meble certyfikowane www.polanamontessori.pl

Meble Montessori dla dzieci

Znana włoska lekarka odkryła, że na prawidłowy rozwój maluchów w wieku przedszkolnym znacząco wpływa środowisko oraz przedmioty, którymi się otaczają – wskazała, że lepsze efekty osiąga się, gdy wokół małych pociech panuje spokój i harmonia. Takie założenia stanowią podstawy metody Montessori, zgodnie z którą powstają drewniane meble dziecięce oferowane w naszym sklepie internetowym. Solidnie wykonane z wytrzymałego tworzywa, ręcznie robione oraz niezwykle estetyczne elementy wyposażenia pozwalają właściwie urządzić przestrzeń – zgodnie z potrzebami rozwojowymi każdego malca.

Meble Montessori do domu lub profesjonalnej placówki

W naszej ofercie znajdują się m.in. ręcznie robione biurka z dopasowanymi do nich krzesełkami, regały oraz akcesoria, dzięki którym stworzysz otoczenie o sprzyjających warunkach do rozwoju poprzez naukę oraz zabawę. Przy oferowanych przez nas drewnianych elementach wyposażenia każde dziecko będzie z przyjemnością wykonywać różnego rodzaju czynności, nabywać umiejętność jedzenia czy uczyć się właściwego zakładania butów. Możliwość wykorzystania proponowanych ręcznie robionych biurek, krzeseł czy regałów stanowi podstawę do nauki samodzielnego wykonywania czynności (bez proszenia dorosłych o pomoc), co pozytywnie wpływa na rozwój malucha.

Wielofunkcyjność drewnianych regałów pozwoli wykorzystać je jako sposób na uporządkowanie przestrzeni wokół dziecka z zabawek i innych przedmiotów, dzięki czemu zapewnia się poczucie równowagi, harmonii i spokoju.

Ręcznie robione meble Montessori – wysoka funkcjonalność i estetyka

Wszystkie oferowane przez nas meble Montessori dla dzieci wykonane są z drzewa pochodzącego z tartaku, dzięki czemu odznaczają się wyjątkowym zapachem. Tworzymy je w naszej stolarni metodą ręczną w solidny sposób oraz z dbałością o każdy detal. W taki sposób gwarantujemy nie tylko wysoką użyteczność i bezpieczeństwo, ale również niezwykle estetyczne wykonanie.

Odpowiednio urządzone otoczenie ułatwia i przyśpiesza rozwój dzieci – zarówno w domu, jak i w placówce. Drewniane meble Montessori, które dostępne w naszym sklepie internetowym, zapewni maluchom wszystko, co najlepsze!

meble montessori www.polanamontessori.pl
Wejdź do Sklepu (na zdjęciu nasze regały w Przedszkolu Montessori w Sopocie)

Zobacz kategorie naszych produktów ↓

Zapisz się do newslettera, żeby otrzymywać informacje o promocjach