Dożywotnia gwarancja

dożywotnia gwarancja www.polanamontessori.pl

Dożywotnia gwarancja

Jesteśmy bardzo dumni z naszych produktów. Mamy pewność, że powstają należycie i są szlachetne w swoim końcowym dziele. Dlatego postanowiliśmy udzielić Wam, naszym klientom, dożywotniej gwarancji.

Gwarancja nasza obejmuje standardowe uszkodzenia, wynikające z prawidłowej eksploatacji produktu. Dla przykładu, jeśli w wyniku działania czasu, na powierzchni blatu pojawi się pęknięcie, my wyślemy Ci zamienną część. Jeśli w wyniku przeprowadzonej przez nas ekspertyzy, np. na podstawie przesłanych nam fotografii, ustalimy, że produkt wymaga naprawy u nas na miejscu w warsztacie, jedyne co będziesz musiał zrobić, to spakować produkt i odesłać na swój koszt do Nas na adres.

Po otrzymaniu produktu, wykonamy jego naprawę i odeślemy Ci produkt pozbawiony wad. Za odesłanie produktu już nic nie płacisz.

W przypadku zaś mało istotnych uszkodzeń, które nieznacznie wpływają na estetykę produktu, zamiast naprawy, możemy zaproponować Ci rabat na kolejne zakupy. Wybór należy do Ciebie.

Ufamy, że Ty sam będziesz traktować nasz produkt z szacunkiem i przeznaczeniem.

Meble mają określone zadanie, użytkowanie ich niezgodnie z przeznaczeniem może je zniszczyć. Miej tego świadomość, że np. używanie biurka w roli trampoliny może się źle skończyć dla mebla, ale i dla skaczącego. Nie naprawimy bezpłatnie mebla celowo uszkodzonego, lub uszkodzonego podczas niewłaściwego użytkowania, ale z chęcią pomożemy w jego naprawie.

Gwarancja dożywotnia nie obejmuje mebli wykonanych ‘na zamówienie’.

Wejdź do naszego sklepu z meblami montessori!