Otrzymaj rabat

Pakując paczki z meblami robimy co w naszej mocy, żeby przesyłka była dobrze zabezpieczona. Meble są pakowane w kilka warstw w zależności od potrzeb. Kurier odbierając od nas paczkę potwierdza tym samym, że paczka jest właściwie zabezpieczona.

Z trwogą obserwujemy jaką ilość śmieci produkujemy. Z jednej strony są meble, o które chcemy właściwie zadbać. Z drugiej strony chcemy również dbać o środowisko, które jest naszym domem. Na co dzień staramy się żyć możliwie ekologicznie, ale kwestia tych opakowań nie daje nam spokoju.

Kiedy paczka dociera do Was, troska o opakowania jest już po Waszej stronie. Chcemy Was zachęcić, żeby nie wyrzucać ich tak po prostu lecz żeby użyć ponownie. Pudło może być domkiem dla dzieci, można wykorzystać do przechowywania szpargałów w piwnicy, folię bąbelkową można wykorzystać do prac plastycznych z dziećmi. Można ponownie użyć do zabezpieczenia własnej wysyłki. Możliwości jest sporo.

A oto nasza propozycja:

Odeślijcie nam te opakowania, a otrzymacie 5 % rabatu do wykorzystania w naszym sklepie.

Możecie odesłać nam opakowania po naszym produkcie. Ale możecie też poszukać w domu jakichś starych pudełek, folii bąbelkowych itp. Możecie zapytać sąsiadów czy rodziny, może ktoś w Waszym otoczeniu zechce się dołączyć do tej akcji. Zbierzcie minimum 5 kg opakowań i skontaktujcie się z nami mailowo: kontakt@polanamontessori.pl lub telefonicznie (Jakub 602 404 063), albo od razu wyślijcie je na nasz adres (skontaktuj się w sprawie adresu). Pamiętajcie dołączyć do przesyłki swój adres email lub nr. tel. żebyśmy mogli przekazać Wam kod rabatowy.

Kiedy otrzymamy od Was przesyłkę, wyślemy Wam indywidualny kod rabatowy do wykorzystania w naszym sklepie w czasie 60 dni. Nadamy go niezwłocznie po otrzymaniu od Was przesyłki, czyli w czasie do 48 godzin. Kod rabatowy możecie wykorzystać sami, lub podarować go komuś innemu.

Zużyte opakowania nadesłane przez Was będziemy mogli ponownie wykorzystać np. jako wypełnienie do kolejnych przesyłek.

Jeśli macie jakieś pomysły na bardziej ekologiczny sposób pakowania przez nas mebli, jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie.