Akcesoria drewniane

Wiemy, że zależy Ci na tym, by zapewniać najmłodszym wszystko, co najlepsze. Z tego powodu proponujemy ręcznie robione akcesoria drewniane, których wykorzystywanie wspiera wszechstronny rozwój dzieci w wieku przedszkolnym. Nasze produkty tworzone są zgodnie z zasadami systemu wychowawczego opracowanego przez włoską lekarkę, a znanego jako metoda Montessori. Świetnie pobudzają zmysły, jednocześnie ucząc umiejętności przydatnych w przyszłości.

Ręcznie robione produkty – z myślą o potrzebach maluchów

W naszej ofercie znajdziesz sortery na kredki, gimnastyczne drabinki oraz zestawy kulek. Wszystkie proponowane przez nas akcesoria drewniane są w pełni bezpieczne dla dziecka z uwagi na wykonanie z naturalnego tworzywa oraz rezygnację z procesu impregnowania, a także bardzo solidnie wykonane, które gwarantuje trwałość i możliwość używania przez długi czas.

Dowiedz się więcej na temat metody Montessori, a następnie zdecyduj się na nasze sortery na kredki, drabinki i inne produkty, by we właściwy sposób zadbać o rozwój dziecka w domu lub w placówce opiekuńczej.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5