Strona główna » Pełne wyposażenie sal Montessori

Wyposażenie placówek Montessori https://polanamontessori.pl/

Pełne wyposażenie sal Montessori

Wyposażenie placówek Montessori

Wiemy jak ważne jest wyposażenie placówek Montessori. Począwszy od mebli, które produkujemy w naszym warsztacie pod Bieszczadami. Poprzez profesjonalną aranżację wnętrz, łącznie z doborem odpowiednich pomocy Montessori. Aż po dostarczenie najwyższej jakości potrzebnych tychże pomocy Montessori.

Meble Montessori spod Bieszczad

Jest nam bardzo miło, że coraz więcej placówek Montessori w Polsce docenia nasze drewniane meble z dobrą energią spod Bieszczad!

Coraz więcej osób wybiera meble z naturalnego materiału jakim jest drewno. Nasze meble wyróżnia to, że powstają z desek prosto z tartaku, a nie z fabryki. Podobnie, jak żywność nisko przetworzona jest lepszej jakości, niż ta wysoko przetworzona. Tak samo jest z meblami. Materiał na nasze produkty to prawdziwe, surowe drewno najwyższej jakości.

Nasze meble mają certyfikaty

Z dumą chcemy poinformować, że większość naszych mebli posiada certyfikaty przyjazne sanepidowi (wszystkie regały, stoliki i krzesełka A-chair). Są to meble najczęściej wybierane do placówek montessoriańskich. Mamy również doświadczenie w kontaktach z sanepidami i dysponujemy widzą potrzebną, żeby doradzić w niektórych ważnych kwestiach. Serdecznie zapraszamy do kontaktu kontakt@polanamontessori.pl

Chętnie doradzimy i pomożemy znaleźć rozwiązania problemów.

Aranżacja i wyposażenie wnętrz Montessori

Jesteśmy w kontakcie z doświadczonymi specjalistami z zakresu profesjonalnej aranżacji wnętrz montessoriańskich, takich jak żłobki, przedszkola, szkoły, place zabaw, ogródki błotne itp.

Wyposażyliśmy już wiele placówek Montessori i zdajemy sobie sprawę, że zaaranżowanie sali dla dzieci może przynosić pewne wyzwania. Z naszej strony udzielamy rad i pomocy w zakresie naszych mocy. Jednak jesteśmy zdania, że kontakt z doświadczonym specjalistą w tym temacie jest niezastąpiony.

Chętnie pomożemy skontaktować się z odpowiednią osobą. Jest to również świetna okazja do zawarcia znajomości z pasjonatami Metody Montessori, którzy zarażają swoją dobrą energią.

Pomoce Montessori ze sprawdzonego źródła w przystępnych cenach

Jesteśmy szczęśliwi, że możemy być w miłym, regularnym kontakcie z przedstawicielem jednej z wiodących światowych matek produkujących Pomoce Montessori. Materiały są najwyższej 'placówkowej’ jakości. Wszystkie posiadają niezbędne certyfikaty (min przez AMI).

Z przyjemnością zajmiemy się pośrednictwem. Dzięki temu cena pomocy nie będzie wygórowana. Zapraszamy do kontaktu.

Kontakt to podstawa

Wierzymy, że warto rozmawiać. Dlatego zachęcamy do kontaktu z nami: poprzez email (żeby o niczym nie zapomnieć) i poprzez rozmowę telefoniczną (tak najłatwiej się poznać).

kontakt@polanamontessori.pl

Tel: Teresa 883 351 716, Jakub 602 404 063