Strona główna » Jaki Kitchen Helper wybrać?

Jaki Kitchen Helper wybrać?

Dzieciaki uwielbiają spędzać czas ze swoimi rodzicami. Tym bardziej, jeśli wspólnie mogą wykonywać nowe dla nich czynności! Jeśli uwielbiasz gotować i chcesz, żeby Twoja pociecha towarzyszyła Ci w kuchni, pomocny może okazać się specjalny mebelek, jakim jest kitchen helper. Na rynku dostępne są dziesiątki wariantów tego akcesorium – dowiedz się, który będzie dla Was najlepszy!

Wspólne, bezpieczne gotowanie

Maluchy często interesują się tym, co dzieje się w kuchni. Wspinają się po szafkach, zaglądają do szuflad i nic w tym dziwnego! W końcu dziecięca ciekawość jest bardzo trudna do zaspokojenia. Dzięki specjalnym akcesoriom Twoje maleństwo może towarzyszyć Ci w kuchni każdego dnia, właściwie przy każdej czynności. Kitchen helper jest rodzajem platformy wykonanej z drewna, sklejki lub płyty MDF, która opatrzona jest barierkami zabezpieczającymi oraz stopniami, po których dziecko może się na niego wspiąć.

Taki mebelek jest znacznie bezpieczniejszym rozwiązaniem od np. przystawionego do szafki krzesła bądź taboretu. Kitchen helpery zostały opracowane w taki sposób, by gwarantowały jak największą stabilność oraz minimalizowały ryzyko upadku dziecka. W dodatku wysokość podestu może być regulowana – w zależności od modelu, wystarczy przełożyć podstawę, na której staje dziecko, na niższą bądź wyższą listwę.

Jaki kitchen helper wybrać?

Na rynku dostępnych jest wiele mebelków tego typu. Różnią się one materiałami, z których są wykonane, sposobem obróbki, kształtami, wysokościami. Jedne z nich występują w naturalnych kolorach, inne są pokrywane farbą o wybranej barwie.

Najważniejszy w doborze odpowiedniego kitchen helpera jest materiał wykonania. Warto stawiać na mebelki, które są w stanie wytrzymać długie lata. Te, które są wyprodukowane z litego drewna, będą rosły wraz z Twoim maluchem – nadają się do stosowania przez dzieci w wieku do nawet 10 lat. Drewniane platformy mogą udźwignąć nawet kilkadziesiąt kilogramów, więc nadają się do użytkowania również przez starsze dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *