Strona główna » Wartości i kryteria

Wartości i kryteria

  • Zamówienia realizujemy zazwyczaj w terminie 7-10 dni od złożenia zamówienia, ale w niektórych sytuacjach termin ten może ulec wydłużeniu do 28 dni (maksymalnie). Jeśli wyjątkowo zależy Ci na czasie skontaktuj się z nami w tej sprawie.
  • Mebel wysyłamy w stanie do samodzielnego skręcenia z pomocą załączonej instrukcji. Kluczyk dołączony do zestawu śrub.
  • Nie jesteśmy dużą fabryką, a niewielką manufakturą powstałą z pasji i szacunku do naturalnego drewna. Stąd nie jest naszą ambicją wykonywanie błyskawicznych zamówień ‚na wczoraj’. Stawiamy w pierwszej kolejności na jakość, poprzez wstępną maszynową obróbkę materiału i ręczne precyzyjne wykończenie. Dzięki temu każdy produkt jest traktowany indywidualnie i z sercem.
  • Jesteśmy pasjonatami wychowywania dzieci metodą M. Montessori i ogromnymi fanami naturalnego drewna. Przy tym jesteśmy chrześcijanami. Kierujemy się Słowem Bożym zawartym w Biblii.

Jesteśmy rodzinną manufakturą spod Bieszczad. Tworzymy z pasją i szacunkiem do drewna. W rodzinnej atmosferze powstają meble i rozwojowe zabawki (również pomoce Montessori), które zabierają tę energię ze sobą 🙂

Jesteśmy szczęśliwi, że coraz więcej osób dbając o swoje dzieci i podopiecznych, wybiera nasze produkty. Dzięki Wam możemy robić to, co kochamy!